O MNIE

W czym mogę Ci pomóc?

Zajmuję się declutteringiem, czyli odgracaniem oraz profesjonalną organizacją przestrzeni. Działam na terenie Krakowa, Katowic, Bielska- Białej, Rzeszowa i okolic, a także on-line. 

Pomogę Ci skutecznie odgracić oraz zorganizować Twój dom lub wybraną przestrzeń, tak by było funkcjonalnie, pięknie, zgodnie ze stylem życia wszystkich domowników oraz ergonomią wnętrza. Stosuję różne rozwiązania i systemy organizacyjne oraz metody. Opracowałam też własną autorską metodę 783, która pozwala na kompleksowe zorganizowanie niemal każdego wnętrza.

Katalog moich usług znajdziesz tutaj, a niektóre realizacje tutaj.

Dlaczego ja?

Wieloletnie doświadczenie

Lifestories istnieje już od 2019 roku, jako pierwsza firma zajmująca się declutteringiem oraz profesjonalną organizacją przestrzeni na terenie Małopolski oraz Śląska. Odgraciłam i zorganizowałam dziesiątki mieszkań i domów w Krakowie, Katowicach i okolicach. Bogate doświadczenie jest dla Was najlepszą gwarancją moich usług.

               

Szkolę się u najlepszych

Uczestniczyłam w pierwszym na polskim rynku szkoleniu „Decluttering- profesjonalna organizacja przestrzeni”, stworzonym przez Marię Ernst-Zduniak, którą znacie na pewno z TVNu oraz  Domowych Metamorfoz. Ukończyłam również szkolenia z declutteringu u zagranicznych znanych Profesjonalnych organizatorów, którzy zajmują się tym tematem od lat, takich jak Marie Kondo, czy Joshua Becker.

W 2023 roku ukończyłam warsztaty oraz kurs „Declutteringu i profesjonalnej organizacji przestrzeni” organizowane przez Agnieszkę Witkowską znaną jako Architekt Porządku i po sporządzeniu obszernej dokumentacji z moich realizacji uzyskałam certyfikację Architektury Porządku. 

       

Świetnie orientuję się w rynku rozwiązań organizacyjnych

Znam i stosuję wiele rozwiązań oraz metod organizacyjnych, które dostosowuję do potrzeb, oczekiwań i stylu życia klientów (nie na odwrót). Dzięki latom doświadczenia, wiem które organizery, czy systemy przechowywania sprawdzą się danym wnętrzu, tak by porządek pozostał na długie lata.  Opracowałam również autorską Metodę 783, którą stosuję na co dzień.

              

Zajmuję się zawodowo tym, co jest moją pasją.

Zapraszam Cię na spotkanie, podczas którego odpowiem na wszystkie pytania i opowiem, jak możemy przeprowadzić odgracenie i organizację Twojej przestrzeni, tak byś w końcu poczuła się w niej dobrze i mogła skupić się na realizacji swoich celów i pasji.

Mój numer: +48 509 120 943

E-mail: kontakt@lifestories.pl

              

A jaka jest Twoja historia?

Odgrać i zorganizuj swoje wnętrze razem ze mną. Może potrzebujesz pomocy
przy przeprowadzce lub organizacji jednej, wybranej przestrzeni?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości lub chcesz umówić się na spotkanie w swoim domu,

zapraszam do kontaktu:

tel. +48 509 120 943

e-mail: kontakt@lifestories.pl

Zapraszam do zapisania się do Super Newslettera.  Działamy też wspólnie w grupie na Facebooku.